Системи обробки графічної інформації
Графічна інформація, робота с программами створення графічних об'єктів
Програми створення або редагування графічної информації буває дуже багато. Але на цій вкладці, ми розберемо ньюанси роботи программи Pain.NET
Крок 1. Для роботи з програмою нам треба її завантажити на комп'ютер або якщо вона завантажена її лише треба запустити.
Крок 2. Далі ми будемо розглядати інструменти котрі часто використовують в зразках графічних об'єктах
Слой- це інструмент яких здатний використовувати графічні об'єкти, а також з'єднати їх. Якщо інструмент не буде використовуватись в дії тоді об'єкти не з'єднаються і утвориться бар'ер.
Крок 3 Далі ми будемо використовувати палітру, за допомогою нам з роботою гамма кольорів.
Палітра - це необов'язкова але головна частина інструменту для зображення графічного об'єкта або фігури в необхідний нами колір. Палітра грає роль як і "Заливка".
ЯК ЗРОБИТИ РАМКУ ДЛЯ ФОТОГРАФІЇ В PAINT.NET
Як зробити рамку для фотографії в Paint.NET
Цей урок зовсім не складний. Ніякі додаткові ефекти Paint.NET ми використовувати в цьому уроці не будемо. Спочатку ми хотіли віднести цей урок в розділ уроки Paint.NET для новачків, але через велику кількість питань на цю тему, ми зробили для нього окрему сторінку.
Отже, у вас є рамка для фотографії вашого улюбленця. Тепер ви хочете об'єднати два цих зображення, інакше кажучи, вставити фотографію в рамку, використовуючи Paint.NET. Створимо нове зображення, на яку скопіюємо фотографію вашого улюбленця. Можна просто відкрити файл з фотографією в Paint.NET. Тепер зробимо новий шар, на якому помістимо рамку для фотографії. Новий шар повинен бути вище шару з фотографією. Для того що б помістити рамку на шар, можна відкрити її як окреме зображення, виділити все зображення рамки, після чого скопіювати його і вставити на створений нами шар. Результат можна побачити у вікні шари Paint.NET, там же можна переключатися між шарами. Це вікно для нашої фотографії та рамки в Paint.NET показано на малюнку нижче.
Тепер зробимо в рамці вікно для фотографії. У нашому прикладі передбачуване місце для фотографії представляє на малюнку з рамкою білий екран монітора. Для того що б зробити місце для фотографії на рамці прозорим, в иделім білий ділянку за допомогою інструменту Paint.NET "чарівна паличка" і видалимо його натиснувши кнопку DEL. Ми використовували для нашої картинки рівень чутливості чарівної палички 10%. Одержаний результат можна побачити зліва.
Тепер треба виділити зображення на шарі нижче і перемістити його, може бути навіть трохи змінивши розмір, так що б фотографія виявилася видна через розріз в рамці. Як змінити розмір виділеної області або як повернути його можна знайти в описі інструментів переміщення виділеної області Paint.NET. Те що вийшло у нас можна побачити нижче.
Де скачати рамки для фотографії в Paint.NET
Як ми вже побачили на цьому уроці, рамки для фотографій є зазвичай файли малюнків, зазвичай в форматі JPG або інших графічних форматах, більшість з яких можна легко використовувати в Paint.NET. Крім цього файл з рамкою для фотографії зазвичай містить вікно для фотографії однотонного кольору, зазвичай біле.
В інтернет існує велика кількість різних спеціалізованих сайтів, де можна знайти величезну кількість вже зроблених і згрупованих за категоріями рамок. Знайти ці сайти нескладно в пошукових системах. Ми, наприклад, знайшли на myelements.ru/post108867602 більше трьохсот рамок, які можна скачати і використовувати в Paint.NET.
ЯК РОЗДІЛИТИ ФОТОЗНІМОК АБО МАЛЮНОК НА ЧАСТИНИ У PAINT.NEТ
Цей урок присвячений питанню відвідувача нашого сайту, як розбити зображення на фотографії на кілька частин за допомогою Paint.NET для розміщення в меню на сайті?
В принципі є кілька варіантів вирішення цього завдання, наведемо на наш погляд самий простий і очевидний спосіб. Для прикладу ми використовували фотографію, наведену на малюнку зліва. Дана фотографія має розміри 400 на 400 пікселів. Ми спробуємо розбити її на 4 квадрати, відповідно розмірами 20 на 200 пікселів. Як ви побачите далі по ходу уроку розбити малюнок можна не обов'язково на чотири частини і не обов'язково квадратної форми.
Отже, для початку відкриємо фотографію в графічному редакторі Paint.NET і створимо новий прозорий шар поверх фотографії. На цьому шарі нам потрібно намалювати сітку, яка розділить фотографію на необхідне нам кількість частин. Малювати сітку ми будемо на окремому шарі, щоб не зіпсувати саму фотографію. В принципі для малювання сітки можна використовувати інструмент Paint.NET "лінія крива" і намалювати за допомогою нього цю сітку. Однак існує більш простий спосіб. Для малювання сітки ми використовуємо додатковий зовнішній ефект до Paint.NET "прямокутна сітка", опис якого можна знайти у нас на сайті.
На малюнку праворуч ми привели скріншот використаних нами налаштувань. Ширину і висоту осередків сітки ми встановили як 200 пікселів. Якщо вам потрібно зробити інший розмір сітки або зробити прямокутну, а не квадратну сітку, то зробити це просто простим зміною цих параметрів. Як кольору ліній сітки ми використовували основний колір білий для більшої наочності. Однак і вибір кольору не має принципового значення. В результаті у нас вийшла сітка, наведена на малюнку нижче.
Тепер для створення кадрів, ми за допомогою інструменту Paint.NET "чарівна паличка" виділяємо на шарі сітка потрібну область. Для цього досить клацнути інструментом "чарівна паличка" в будь-яке місце в потрібній клітинці на шарі з сіткою. Після чого робимо активним шар з фотографією і копіюємо виділену область. Скопійований фрагмент можна тепер зберегти як окреме зображення, наприклад, для розміщення на сайті або вчинити так, як ми зробили на малюнку нижче.
ЯК НАМАЛЮВАТИ блискавки на НЕБІ В PAINT.NET
Для цього нескладного уроку нам знадобляться тільки стандартні можливості Paint.NET. Додаткові ефекти Paint.NET ми використовувати в цьому уроці не будемо, а обмежимося стандартними ефектами, корекціями і інструментами, які є в стандартному дистрибутиві Paint.NET і опис яких можна знайти в інструкції до Paint.NET. Якщо у вас виникнуть складності із застосуванням будь-якого інструменту, по ходу уроку наведені контекстні посилання на відповідний розділ інструкції.
Етап 1. Як намалювати в Paint.NET небо
Спочатку створимо нове зображення, наприклад 400 на 400 пікселів. І заповнимо його зверху вниз чорно-білим градієнтом. Для цього використовуємо інструмент Paint.NET градієнт з основним кольором чорний і додатковим кольором білий.
Застосуємо до одержали зображенню стандартний ефект "Хмари". Цей ефект знаходиться в меню "Ефекти" - "Візерунки" - "Хмари". Ми використовували стандартні значення параметрів цього ефекту, окрім параметра "режим змішування", який ми встановили як "різниця". Вікно налаштувань параметрів ефекту і результат можна побачити нижче.
Тепер інвертуємо кольору на отриманому зображенні. Для цього виконаємо дію в меню "Корекція" - "Інвертувати кольору" або комбінація клавіш Ctrl + Shift + I. Результат можна побачити на малюнку нижче.
Етап 2. Як намалювати в Paint.NET грозу
Тепер створимо грозу на намальованому небі. Для цього застосуємо корекцію з меню "Корекція" - "Рівні". У діалоговому вікні змінимо тільки один параметр, на малюнку нижче він і його нове значення відзначені світло-зеленим напівпрозорим прямокутником.
І останній крок - надати потрібний колір грозовому неба. Для цього можна використовувати типову корекцію Paint.NET - "Криві". Ця дія є в меню "Корекція" - "Криві". Ви можете самостійно змінювати криві і отримати різні результати. Параметри використані нами і отриманий результат можна побачити на малюнках нижче.
Реактори бувають:
The GIMP - безкоштовний графічний редактор фоторгафій і інших растрових зображень, а також векторної графіки . Програма успішно логотипів, для кольорової коригування фотознімку, дизайну з використанням нашарування графічних зображень. Програмним забезпеченням графічного редактора передбачено видаляти ділянки малюнка і виробляти конвертацію між різними типами файлів з графікою.
GIMP - безкоштовна програма графічного дизайну гідна альтернатива недешевому редактору Аdobe Рhotoshop. Кілька заплутаний інтерфейс безліччю вікон може дезорієнтувати новачка, але звикнувши до системи, користувач обов'язково оцінить величезний потенціал програми растрової і векторної графіки, яку легко завантажити безкоштовно.
Movavi Photo Editor - мабуть, кращий напівпрофесійний растровий редактор. Він не працює з шарами, не дозволяє малювати пересічну графіком спеціальними кистями і не адаптований для графічного планшета. Але засіб повністю відповідає потребам рядового користувача, любителя фотографії, до непристойності просте в управлінні, купується один раз і назавжди, на відміну від «підписного» софта. Додаток унікальне в своєму сегменті.
Аdobe Рhotoshop – профессиональный растровый графический редактор, который заслуживает называться лидером среди платных программ. Его богатый функционал обеспечивает пространство для реализации творческих идей. Корректирование графических изображений осуществляется в сверхточном режиме. Продуктивные инструменты редактирования цифровых фотографий позволяют воспроизводить трехмерные проекты и двухмерную графику.
Paint.NET - редактор фотографій для коригування растрових і векторних зображень з високою чіткістю, доступний для безкоштовного встановлення. Зручність роботи з камерою і сканером роблять безкоштовний графічний редактор універсальним помічником для кваліфікованих фотографів.
Paint.NET - графічний редактор для створення з нуля або доопрацювання цифрових зображень, який легко завантажити безкоштовно на власний комп'ютер. Не всі версії задовольняють вимогам коректної роботи, але безкоштовна програма Paint.NET 3.5.11 заслуговує на увагу через економної витрати програмних ресурсів і достатньої надійності. Графічний редактор для створення, редагування растрових і векторних зображень гармонійно працює в ОС Windows XP.
Комментарии
Отправить комментарий